Pomoc

CAL Chopina to miejsce dla wszystkich. Chcemy je ciągle ulepsza, udoskonalać i upiększać. W tej chwili chcielibyśmy zrobić następujące rzeczy, aby CAL Chopina był jeszcze bardziej przyjaznym, funkcjonalnym i estetycznym miejscem. 

  • Odświeżenie Sali Głównej. Jest ona mocno wyeksploatowana i chcemy pomalować ściany, wycyklinować parkiet lub położyć na nim wykładzinę.
  • Wyposażenie Klubu Osiedlowego – kilka stołów i wygodnych krzeseł znacznie poprawiło by estetykę i komfort .
  • Wyposażenie pokojów spotkań. Potrzebujemy krzeseł i stołów (jak najbardziej kwadratowych). Prostych i solidnych.
  • Sprzęt komputerowy. Do prowadzenia zajęć, szkoleń oraz do bieżącego wykorzystania przydało by się kilka komputerów/laptopów. Jeśli masz sprzęt komputerowy (nawet niesprawny) to chętnie go przyjmiemy, naprawimy i udostępnimy do używania dla gości Klubu Osiedlowego.
  • Sprzęt audio-wideo – miło jest czasem posłuchać muzyki, obejrzeć film, pokazać prezentację itd.

SAAL ma umowę z miastem na prowadzenie CAL Chopina obowiązującą do końca 2020 roku, jakiekolwiek wyposażenie podarowane na rzecz CAL Chopina, pozostanie w nim, bez względu na to, kto go będzie prowadził w przyszłości.

Wolontariat

Jeśli masz ochotę zrobić coś dla społeczności lokalnej i możesz poświęcić chwilę czasu to wypełnij poniższy formularz. Będziemy się z tobą kontaktować, jeśli będziemy mieć zadania, które będziemy chcieli realizować wspólnie. Wypełnienie formularza do niczego Ciebie nie zobowiązuje, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy konkrety.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Animowania Aktywności Lokalnej. Twoje dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.
W każdej chwili możesz usunąć swoje dane.

Wsparcie finansowe

Możesz wesprzeć realizację powyższych celów wpłacając pieniądze na konto Stowarzyszenia. Jako organizacja powstała po to, aby służyć mieszkańcom, prowadzimy całkowicie transparentną politykę zarządzania darowiznami na rzecz CAL Chopina. Informacja o każdej darowiźnie dokonanej na rzecz CAL Chopina będzie publikowana poniżej wraz ze sposobem jej wydatkowania. Nie będziemy publikować danych osobowych darczyńców (chyba że takie będzie ich życzenie). Każda wpłata będzie oznaczona czterem cyframi, które są końcówką numeru konta darczyńcy. Takie rozwiązanie umożliwia zweryfikowanie otrzymania przez SAAL wpłaty, przy zachowaniu anonimowości wpłacającego. Lista jest aktualizowana raz w tygodniu.

Aby wesprzeć finansowo CAL Chopina należy dokonać przelewu na konto:
Stowarzyszenie Animowania Aktywności Lokalnej
ul. L. Krzywickiego 23
51-606 Wrocław
Nr konta:
81 1140 2004 0000 3802 7844 5452
z informacją: Darowizna na cele statutowe, CAL Chopina

Otrzymane wpłaty na rzecz działań w CAL Chopina

Lp.

1

2

3

Kwota

100 zł

100 zł

250 zł

Identyfikator darczyńcy

3595

0398

5348

Wydatki z darowizn

Kwota

110,30 zł

Kontrahent/NIP

Offset S.C./8951741964

Opis

Papier (5 ryz) i koperty (500 szt.) do akcji informacyjnej CAL Chopina

97,17 zł

H88 spółka akcyjna/7822622168

Opłacenie domeny internetowej

Podziękowania

Dziękujemy za:

Lodówkę do kuchni

Rower stacjonarny dla Klubu Osiedlowego